Lakberendező Mesterkurzus

• Ha úgy érzed, hogy szívesen bepillantanál a szakma aktuális építészeti, design, stílus és kivitelezés központú tudástárába.
  • Ha szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni az ügyféllel és a gyártói oldallal történő kommunikációban.
  • Ha szeretnél önálló vállalkozásod beindításához segítséget kapni.

Akkor jelentkezz!

Online lakberendező képzés 3D-s látványtervezéssel (02124001)

A képzés célja:

Iskolánk olyan lakberendezőket képez, akik a kreativitás fejlesztése, az új utak keresése és megtalálása, a merészség és az ütős dolgok felvállalása mellett megfelelő terveket, rajzokat tudnak elkészíteni. Olyan embereket várunk az iskolába (korhatár nélkül), akik fiatalos lendülettel, innovatív látásmóddal közelítenek a problémamegoldáshoz.

Kapcsolatkeresés a helyszínnel és az épülettel, mint közvetlen épített környezettel: a hely és az épület üzenetének, karakterének keresése, értelmezése és továbbgondolása a belső felé.

A képzésen a hallgatók célirányosan kapnak elméleti és gyakorlati tudást, a tervezési feladatok során megtanulják az ügyféllel történő kommunikációt, prezentálást, azaz a szakmának egy magas szinten való művelését.

Online lakberendező képzés 3D-s látványtervezéssel (02124001)

Online képzés felépítése: tanórák, előadások, távoktatási tananyagok, konzultációk

Tanóra, előadás: az órákat, előadásokat élő közvetítéssel saját szoftveren keresztül tartjuk. A képzés interaktív, vetített képes előadásokból és gyakorlati órákból áll. Egy időben, egyszerre tanul mindenki egy virtuális tanteremben. A megengedett hiányzás mértéke: az órák 20%-a.

Távoktatás: Az oktatásnak az a formája, amelynél a résztvevő egyedül, önállóan, a távoktatási tananyagba épített iránymutatás mellett tanul.

Konzultáció: az online képzéseinkhez igény szerint személyes konzultációt biztosítunk iskolánkban (Budapest, Felsőerdősor utca 5.). Természetesen, ha nem szeretne utazni akkor az egyéni konzultáció kérheti online is.

ÁPRILISI KÉPZÉSEK

Lakberendező Mesterkurzus

KEDD esti csoport, ELSŐ ÓRA: 2024. április 2.

Lakberendező órák: kedd 17-20 óráig, 3D-s látványtervezés: szerda 17-20 óráig kezdés: 04.10.

PÉNTEK délelőtti csoport, kezdés: 2024. április 19.

Lakberendező órák: péntek 9-12 óráig, 3D-s látványtervezés: kedd 9-13 óráig, kezdés: 04.23.

Jelentkezni e-mailben, telefonon vagy a honlapon a Jelentkezés menüpontban lehet!

Jelentkezés feltétele: érettségi bizonyítvány

Képzés díja: 725.000 Ft helyett 20%-os kedvezménnyel 580.000 Ft, egy összegben történő fizetés esetén 10%-os kedvezmény 522.000 Ft.

A tanfolyam eszközigénye (tantermi és online képzés esetén):

• Grafikai szoftverek futtatására alkalmas laptop vagy asztali számítógép (Rendszerkövetelmény a 3D-s menüpontban található)
  • Stabil internetkapcsolat
  • Mikrofon és kamera

3D-s látványtervezés:

A képzéshez szükséges tervezőszofvert a képző intézmény biztosítja.

Ízelítő a témkörökből:

• Hely, ház, ember és az enteriőr – összefüggések és ellentmondások
  • Idő és értékálló megoldások. Önálló stílusok alkalmazása gyorsan múló trendektől függetlenül
  • Téralkotás, térelhatárolás, térkapcsolatok
  • Nappalik, konyhák, étkezők
  • Hálók, vizes helyiségek

Gyakorlat:

• karakterelemzés, hangulatkeresés
  • téralkotás, térkapcsolatok
  • belső terek koncepciója
  • tervek megjelenítése, prezentálása
  • megrendelés-megvalósítás

A megújult szakmai képzés oktatói kíváló szakemberek. Három gyakorlati feladat során sajátíthatod el a szakma alapjait, fortélyait. Alaprajzokhoz kreatív koncepciót készítünk, majd a legjobbnak tartott tervet dolgozzuk ki.

Az iskola biztosítja:

A kidolgozott képzési programhoz kapcsolódó előadásokat, konzultációkat, tananyagokat, szakmai anyagokat, videókat, valamint egyéni konzultációkat (ez lehet online vagy személyes).

Programkövetelmény száma: 02124001

A Lakberendező képzés elvégzéséről Tanúsítványt állít ki a képző, mely lehetőséget biztosít államilag elismert képesítő vizsgán való részvételre.

Megszerezhető végzettség minősítése:

• Európai Képesítési Keretrendszer (EKKR) szerint: 4
  • Magyar Képesítési Keretrendszer (MKKR) szerint: 4
  • Digitális Kompetencia Keretrendszer szerint: 5

A Tanúsítvány megszerzésének feltételei:

Résztvevő (szummatív)értékelése:

A képzés záróvizsgával zárul. A záróvizsga a képzés végén kerül megtartásra. A záró feladaton megszerezhető minősítések:

• Megfelelt
  • Nem felelt meg

A záróvizsga feladatait a képző intézmény állítja össze: A megszerezhető minősítésekhez tartozó követelményszintek:

• Megfelelt: a záró feladaton elért legalább 51%-os teljesítmény
  • Nem felelt meg: a záró feladaton elért 50% vagy az alatti teljesítmény.

A megfelelt minősítés megszerzésének feltétele a képzés során készített portfólió és a vizsgaremek bemutatása.

Képesítő vizsga részei:
  • Szakmai vizsgaremek (záródolgozat) bemutatása és prezentációja
  • A szakmai gyakorlati munkásság bemutatása portfólióval
  • Írásbeli vizsgatevékenység: 60-100 m2 alapterületű, egyszintes lakás tervezése tervezőszoftver alkalmazásával.

A képesítő vizsgához saját hordozható számítógép szükséges érvényes Archline XP. programmal.

Engedélyszám: E/2020/000203

Információ: Bakacsi Anikó, telefon: +36 30 978 5489, e-mail: info@lakberendezoiskola.hu

Személyesen: kedd, csütörtök 10-15 óráig

Attachments