Jelentkezéssel egyidőben 68 000 Ft-ot kell fizetned, mely a képzési díj részét képezi. Ez az összeg bankkártyával, átutalással vagy készpénzben is fizethető.

Művészeti grafikus (programkövetelmény azonosítószáma: 02124401)

Ha szeretsz rajzolni, érdekel a grafikai tervezés és fejlődnél ezen a területen, akkor itt a helyed! A kreativitásodat alakítsd szakmai tudássá!

Itt megtanulhatod, hogy hogyan kell a saját vizuális ötleteidet úgy kivitelezni, hogy abból megrendelés legyen.

Szerezz államilag elismert Művészeti grafikus végzettséget és minél hamarabb állj munkába!

A piacon nálunk a leggyorsabban megszerezheted az államilag elismert Grafikus végzettséget és minél hamarabb munkába állhatsz!

A képzés célja:

Olyan kreatív szakemberek képzése, akik manuális és digitális grafikus technikák segítségével az alábbi feladatokat végzik:
    • nyomdai, online és offline, valamint dekorációs felhasználásra grafikai tervezés, előkészítés
    • könyv, újság, egyéb nyomtatványok, online anyagok tipográfiai tervezése
    • logó, arculat, reklámkampány vizuális elemeinek tevezése
    • manuális és digitális eszközökkel illusztrációk készítése
    • hirdetés, csomagolás tervezése

A képzéssel ellátható legjellemzőbb munkaterület, munkakör:

A művészeti grafikus a tevékenységét munkacsoportban – tervezőstúdióban, reklámügynökségnél, könyv- és lapkiadónál, illetve egyéb kereskedelmi és kulturális intézménynél, vagy saját vállalkozásában végzi.

A grafikus képzésen az alábbi tananyagegységeket oktatjuk:
    • Művészetelmélet és ábrázolás
    • Tervezés és technológia
    • Szakmai kommunikáció
    • Grafikai elmélet és gyakorlat

Hogyan adjuk át mindezt?
    • interaktív előadások formájában,
    • házi feladatok, projektmunkák irányításával,
    • digitális tananyagokkal,
    • egyéni konzultációkkal.

A képzés során folyamatosan tervezési feladatokat kapsz, melyeket prezentálni is kell. A tanfolyam záróvizsgával fejeződik be, melynek része a vizsgamunka és a portfolió bemutatása. Az itt megszerzett tanúsítvánnyal képesítő vizsgára jelentkezhetsz, így államilag elismert végzettséget szerezhetsz.

A képzésről bővebben

A Jelentkezés feltétele: érettségi

A képzés időtartama:  6 hónap

A tantermi órák időpontja: hétköznapi kurzus hetente kétszer (hétfő-szerda) 9-12 óráig vagy 17-20 óráig, a szombati kurzus  9-15 óráig tart.
Online órák időpontja: hétköznapi kurzus hetente kétszer (hétfő-szerda) 9-12 óráig vagy 17-20 óráig, a szombati kurzus  9-15 óráig tart.

A tanfolyam eszközigénye (tantermi és online képzés esetén):
    • Grafikai szoftverek futtatására alkalmas laptop vagy asztali számítógép
    • Stabil internetkapcsolat
    • Mikrofon és kamera
    • A képzéshez szükséges tervezőszoftvereket biztosítjuk a hallgatók számára (Adobe Illustrator, Indesign és Photoshop).
    • Rendszerkövetelmények (katt ide)

Jelentkezés: jelentkezni +36309891315 telefonszámon, vagy info@lakberendezoiskola.hu e-mail címen, a weboldalon vagy személyesen lehet.

Személyesen jelentkezni az iskolában (1068 Budapest, Felsőerdősor u. 5. földszint) előre egyeztetett időpontban lehetséges.

Tanáraink:

Krizbai Gergely "Krizbo"

„Művészeti tanulmányaimat a soproni Alkalmazott Művészeti Intézetben majd a győri Design Campusban végeztem Tervezőgrafika szakon. Megnyertem a Szentendre Város Önkormányzata által hirdetett logó-pályázatot, így most az általam tervezett emblémát használja a városi kommunikáció. 2016-tól a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének tagja vagyok. Rendszeresen illusztrálok könyveket, kiadványokat, publikálok a művészet és a technológia viszonyáról. Design, tipográfia és prezentáció témakörben a Kurzus Iskola más tanfolyamain is tartok workshopokat.”

www.krizbo.com
instagram.com/krizbo
facebook.com/krizbo
youtube.com/@krizbo

Gyimesi Judit

„Több, mint 20 éve dolgozom grafikusként, a szakma teljes spektrumán mozogtam már. Volt szerencsém nemzetközi reklámügynökségeknél, kisebb stúdióknál, kiadóknál is dolgozni dtp-operátor, grafikus és art director-i pozíciókban, és kipróbálhattam magam szabadúszó grafikus-illusztrátorként is. Illusztrációimmal részt vehettem a 2. és 3. Budapesti Illusztrációs Fesztivál kiállításain. Rajztanári diplomám van. Célom, hogy a tárgyi tudáson felül, olyan használható, izgalmas, szemléletformáló ismereteket adjak át a tanítványaimnak, amikkel hozzájárulhatok kreatív energiáik minél szélesebb körű kibontakoztatásához.”

Grafikusi portfolióm: https://www.behance.net/jjudka

Mozgó Pont illusztrátori oldalam: https://wikamanne.wixsite.com/mozgo-pont

László Ildikó

„Egyetemi tanulmányaimat Nagyváradon a Partiumi Keresztény Egyetemen töltöttem. Reklámgrafikát, vizuális kommunikációt és pegagógiai végzettségeket is szereztem. Főbb érdeklődési köreim közé tartoznak a kiadvány szerkesztések és tervezések, illusztrációk készítése, plakátok tervezése, logók és komplett arculatok létrehozása, valamint különböző médiumok ötvözése, kísérletezés. Az utóbbi szerintem egy jó tervezőgrafikus ismérve és óráim alatt arra is bíztatom diákjaimat, hogy minél többet kísérletezzenek és feszegessék határaikat.

Képzés díja:

520.000 Ft/év helyett
10%-os kedvezménnyel
468.000 Ft/éves díj

Ütemezés:

jelentkezéskor 68.000 Ft és
200.000 Ft két részletben

Jelentkezéssel egyidőben 85.000 Ft-ot kell fizetned, mely a képzési díj részét képezi. Ez az összeg bankkártyával, átutalással vagy készpénzben is fizethető.

Jelentkezés