Lakberendező képzés 3D-s látványtervezéssel (azonosító száma: 02124401)

Felnőttképzési engedély száma: E/2020/000203

Jelentkezni a honlapon a jelentkezési menüpontban lehet a város és a tanfolyam kiválasztásával.

Jelentkezés feltétele: érettségi bizonítvány

Tandíj befizetés módja, ideje

• A tandíjat három részletben lehet fizetni. Első részlet jelentkezéskor, a többit pedig a félévek megkezdésekor. A tanfolyami díj teljes összegének egy összegben történő befizetése esetén további 10%-os kedvezmény.
  • A 60.000 Ft-os vizsgadíjat mindig a bejelentett vizsga időpontja előtt 45 nappal kell fizetni.

Tanévkezdés: városonként változó, az időpontok menüpontban megtalálható

A képzés időtartama, időbeosztása

A képzési időtartama: 600 óra (előzetes tudásméréssel a képzési idő csökkenthető), azaz három félév, az első félév szeptembertől januárig, a második félév februártól júliusig, a harmadik szeptembertől decemberig tart.. A vizsga tervezett időpontja következő év január, február.

Keresztféléves képzéseknél az első félév januártól kezdődik.

A tanítási szünetek mindig az Oktatási Minisztérium által kiadott szünetekhez ill. ünnepekhez igazodnak.

A délelőtti órák hetente kétszer hétköznap 9-12 óráig, az esti képzések hetente kétszer 17-20 óráig tartanak, a szombatonkénti képzések pedig 9-15 óráig.

Létszám

Csoportokat minimum 10 fővel indítjuk.

Órarend

Az órarend az iskola képzési programjának megfelelően készül, melyet minden hallgató az első órán megkap.
Az iskola az órarend változtatás jogát fenntartja, de erről köteles a hallgatókat e-mailben értesíteni.
Az esetlegesen elmaradt órákat az iskola pótolja.

Hiányzás, késés

A tanórákon való megjelenés kötelező, melyről jelenléti ív készül.
Hiányozni az iskola által meghatározott óraszámot lehet csak (20%).

3D-s látványtervezés

A képzéshez szükséges tervezőszofvert a képző intézmény biztosítja.

Ügyfélszolgálat

1068 Budapest, Felsőerdősor u. 5. földszint (3-as csengő)

hétfő, szerda 08-16 óráig vagy telefonon előre egyeztetett időpontban