Ha, egy kicsit is érdeklődnek a lakberendezés iránt, akkor már biztos, hogy böngésztek oldalainkon és láthatják, hogy kívül-belül megújultunk.

Új képzéseket indítunk. Először gondoltuk, hogy komplexebben nézzük a lakberendezést. Kínálatunkban megtalálhatóak azok a workshopok, amelyek csak egy-egy témát dolgoznak fel, gondoltunk azokra is, akik többet szeretnének tudni ennél, de elsőkörben nem szakmában gondolkodnak. Nekik ajánljuk Enteriőrtervező képzésünket.

Persze nem szakítunk gyökeresen régi önmagunkkal sem, hiszen továbbra is várjuk a lakberendező szakma iránt érdeklődőket mind tantermi, mind online képzéseinken.

A blogon olvashatnak fiktív és létező terekről, hagyományőrzésről, formabontásról, tárgyakról és emberekről, bebizonyítjuk, hogy az ördög sokszor a legapróbb részletekben rejlik, és hogy a jó ízlés nem az anyagiak függvénye. Reméljük egyetértenek velünk.

0 Hozzászólások
júl 20, 2023 By KURZUS

Szakmai képzések


Lakberendező (tantermi, 2 félév)
Budapest 2024

10% kedvezmény!

362.500,- Ft /félév helyett
326.250,- Ft / félév

Jelentkezés »
Lakberendező (online, 2 félév)
Online képzés 2024

20% kedvezmény!

362.500,- Ft / félév helyett
290.000,- Ft / félév

Jelentkezés »

Egyéb képzések