Helyszínek:

tantermi: Budapest, Felsőerdősor u. 5.

online: linket küldünk a belépéshez

A workshop díja: 185.000 Ft

Mire lesz szükség? Egy saját laptop, feltelepített Windows operációs rendszerrel és egérrel. Az ARCHLine XP programot mi biztosítjuk.

Rendszerkövetelmények:

Microsoft Windows PC felhasználók esetén:
  • Microsoft Windows 64 bites operációs rendszer: Windows 10 az aktuális rendszerfrissitésekkel kiegészítve
  • Processzor: Intel i5, i7,  illetve 8 magos AMD processzor
  • Merevlemez: HDD vagy SSD - 2 GB rendelkezésre álló merevlemez terület a telepítéshez a célmeghajtón, valamint a futtatáshoz további minimum 6 GB szabad merevlemez terület szükséges a rendszerpartíción is (ez többnyire a C:\ betűjelű meghajtó).
  • RAM: 8 GB RAM vagy több
  • Videókártya: Videókártya DirectX 11 vagy 9.0c támogatással. NVIDIA vagy ATI önálló kártyák minimum 1 GB vagy több videokártya-memóriával. Integrált Intel videokártya NEM javasolt!
  • Kijelző: Legalább 1920 x 1080-as felbontású megjelenítő. (4K felbontás támogatott)
  • Egér: 2 gombos görgős egér

Minimális rendszerkövetelmény:

Javasolt egy minimum core i5-ös processzorú (végső esetben i3) laptop, minimum 8GB memóriával s SSD-vel, ugyanis az SSD jóval gyorsabb, mint a hagyományos merevlemezek és ez valamilyen szinten ki tudja váltani azt, ha csak 4 GB memória van a gépben. 128GB-on bőven elfér a Windows és az Archline, azonban ha több egyéb más adat is van, akkor azokat már külső meghajtóra (külső hdd, pendrive) kell rakni.

Az integrált INTEL videokártyán kívül javasolt egy dedikált kártya is (Nvidia Geforce, vagy ATI Radeon).

Témakörök:
  • Archline XP telepítése, beállítása, ismertetése
  • Alapfunkciók kezelésének bemutatása
  • Nappali tervezése
  • Fürdőszoba tervezése
  • Konyha tervezése
  • Konyha- és tárolóbútor tervező
  • Kárpitozott bútorok
  • Lépcső és korlát
  • Tetőr beépítés
  • Dokumentáció készítése
  • Álmennyezet
  • Építés-bontás, világítástervezés
  • Fények és fényhatások
  • Rendering

Jelentkezés: a honlapon a jelentkezés menüpontban, e-mailben vagy telefonon.
Jelentkezési határidő: 4 nappal a workshop indulása előtt

Információ: Vasi Fodor Rita, 3dszervezes@lakberendezoiskola.hu, info@lakberendezoiskola.hu, telefon: +36 20 473-1014

Online jelentkezés

Az online jelentkezéssel egy időben 65 000 Ft tandíjat foglalóként szükséges megfizetni. A tanfolyam díja bankártyával és átutalással is kifizethető.